Новини

10-11-2019
До Ваших послуг 2 зали ресторану до 30 та до 100 осіб

08-11-2019
Групи більше 40 осіб, можливе проживання від 400 грн.з однієї особи

05-11-2019
Приймаємо замовлення на урочисті сімейні свята

25-11-2018
Приймаємо замовлення на проведення "Новорічних корпоративів"

Чому саме Пуща-Водиця?


Як часто ви ловите себе на думці про те, що так хочеться хоча б на один день відволіктися від звичної суєти і виїхати куди-небудь на природу? Де замість гулу машин - спів птахів, а замість бетону та асфальту - річки, піщані пляжі і зелені дерева? Швидше за все, таке трапляється досить часто. Але потім ви думаєте про те, куди ж можна поїхати, щоб подорож зайнялf не більше двух днів (наприклад, суботу та неділю). Ще бажано, щоб можна було зупинитися в комфортному місці.

А де знайти місце, в якому дивним чином всі блага цивілізації ( такі як гаряча ванна, кондиціонер або банкомат ) поєднуються з первозданною природою ( джерельними річками, гектарами змішаного лісу і цілющим повітрям)?

Звичайно ж, у Пущі -Водиці! Тут ви знайдете все, що потрібно для чудового відпочинку. Ви зможете насолодитися природою, подихати свіжим повітрям, змінити ненадовго обстановку, морально відпочити, розслабитися і відновити свої сили.

І, найголовніше, вам не доведеться далеко їхати, щоб все це отримати. Пуща -Водиця знаходиться в межах Києва, так що пара годин - і ви на місці.

Не дарма тут свого часу відпочивали такі великі особистості як Катерина II, Петро I, Леся Українка, Лев Толстой та інші. Всього один - два дні, проведених на свіжому, цілющому повітрі, який створює хвойний ліс, і ви надовго забудете про простудні, гіпертонічні та інші захворювання.

У Пущі -Водиці добре в будь-яку пору року. Влітку, коли сонце нещадно палить і здається, що асфальт плавиться під ногами, приїжджайте на цей оазис. Тут завжди прохолодно завдяки численним лісових просікам. А восени і навесні, коли йдуть дощі, вологість незначна, тому що грунти тут піщані. Ну а що може бути прекрасніше, ніж морозний зимовий ранок в оточенні лісу? Тільки уявіть, як будуть раді ваші близькі, якщо ви відсвяткуєте Різдво чи Новий Рік у такому місці! Їхати далеко не треба, бюджет не страждає, а враження - просто казкові.

Чисте цілюще повітря, піщані пляжі, тиша, спів птахів, кілометри мальовничої території (до слова, це найбільший в Україні міський лісопарк). Відмінно обладнані дитячі майданчики, комфортні номери, смачні та корисні страви, сауна - справжній рай! І він знаходиться всього в декількох годинах їзди від центру столиці. Приїжджайте в Пущу - Водицю і насолодитеся відпочинком на природі.