Новини

10-11-2019
До Ваших послуг 2 зали ресторану до 30 та до 100 осіб

08-11-2019
Групи більше 40 осіб, можливе проживання від 400 грн.з однієї особи

05-11-2019
Приймаємо замовлення на урочисті сімейні свята

25-11-2018
Приймаємо замовлення на проведення "Новорічних корпоративів"

Тенісний корт


Теніс як вид спорту , сьогодні є одним з найбільш популярних і престижних в світі.

Заняття тенісом доставляють радість і приносять довголіття , виробляючи такі необхідні якості як енергійність і наполегливість .

Перевага Пансіонату "Преміум" можливість вирватися з міської суєти і зануритися в бадьорить атмосферу чистого лісового воздуха. Для цього на території знаходиться тенісний корт .

Після важкої розумової роботи буде тільки в радість зіграти парочку сетів.
А перемагаючи просто в грі , Ви перемагаєте в житті.

Вартість тенісного корту - 100 грн / 1 година


Сьогодні у великий теніс грають люди будь-якого віку , і цей вид спорту користується у світі величезною популярністю. Навіть ті , хто під час навчання в школі не любив уроки фізкультури , а також олімпійські чемпіони та люди , що покинули спорт з задоволенням проводять час на тенісних кортах . Гра в теніс доставляє радість , поєднує в собі фізичну витривалість , вчить швидкому прийняттю рішень , сприяє спілкуванню , приносить довголіття й виробляє такі необхідні якості як енергійність і наполегливість . Займатися цим видом спорту медичні працівники рекомендують людям будь-якого віку для підтримки здоров'я і відмінної фізичної форми.

Цей елегантний і престижний спорт поєднує величезна кількість однодумців у всіх країнах світу. Крім того , теніс дарує гарний настрій , позитивний заряд емоцій , а також почуття задоволеності . Почати грати в цю чудову гру не пізно ніколи , тому поповнюйте ряди любителів захоплюючою і корисною для здоров'я спортивної гри .

Тенісний корт в заміському готельному комплексі Пансіонат "Преміум" : активний відпочинок за доступною ціною

Наш Пансіонат "Преміум" розпорядженний чудовим тенісним кортом . Тут любителі активного відпочинку також мають можливість пограти на свіжому повітрі в бадмінтон , волейбол і міні футбол .

Хочете вирватися з міської суєти , поринути в бадьорить атмосферу чистого лісового повітря , провести час з користю для здоров'я та просто чудово відпочити? Відвідайте наш Пансіонат "Преміум" , на території якого знаходиться тенісний корт . Напевно після важкої розумової роботи Вам буде тільки в радість зіграти парочку сетів на відмінно тенісному корті. Тому розправте плечі і відчуєте дух суперництва від заняття таким чудовим видом спорту , який відкриває перед кожним нові знайомства і можливості. Грайте в теніс , коли у Вас є вільний час , навіть незалежно від того , чи збираєтеся Ви ставати чемпіонами турніру Уїмблдону .

Адже навчившись перемагати у грі , Ви зможете перемогти в житті.
Вартість години гри на тенісному корті становить 100 гривень / 1 година.

Для бажаючих оздоровитися і провести час в приємній компанії в нашому готелі є російська сауна . А любителям поніжитися на сонечку в теплу пору року пропонується відвідати розміщений в 50 метрів від готелю пляж на березі озера.


Тенісний корт